VÅRE ANSATTE

Møt menneskene som hver dag jobber for at Glassmester1 AS skal bli Stor-Oslos største glassmesterbedrift med de mest fornøyde kundene!

Magnus Bråten er Salgssjef og innkjøpsansvarlig i Glassmester1

MAGNUS BRÅTEN

Daglig leder
Glassmester1 AS
……………

Tlf. +47 911 76 551
magnus@glassmester1.no

Tone Loberg er Markedskoorinator for Glassmester1

TONE LOBERG

Markedsansvarlig
Glassmester1 AS
……………

Tlf. +47 951 06 396
tone@glassmester1.no

Camilla Otterlei er Økonomisjef i Glassmester1

CAMILLA OTTERLEI

Økonomisjef
Glassmester1 AS
……………

Tlf. +47 913 53 477
camilla@glassmester1.no

Jim Haugen er Driftssjef, med ansvar for salg til proff-kunder for Glassmester1 i Bærum og Asker

JIM HAUGEN

Prosjektleder
Glassmester1 Stor-Oslo
……………

Tlf. +47 900 53 318
jim@glassmester1.no

Tore Ringstad er Selger i Glassmester1

TORE RINGSTAD

Glasskonsulent
Glassmester1 Stor-Oslo
……………

Tlf. +47 906 58 148
tore@glassmester1.no

Richard Gundersen har ansvar for befaringer og kontrollmålinger for Glassmester1, primært i Bærum og Asker området.

RICHARD GUNDERSEN

Befaring / Kontrollmåling
Glassmester1 Stor-Oslo
……………

Tlf. +47 908 98 633
richard@glassmester1.no

Kim Sunden er Driftssjef, med ansvar for salg til proff-kunder for Glassmester1 i Oslo og Romerike.

KIM SUNDEN

Prosjektleder
Glassmester1 Stor-Oslo
……………

Tlf. +47 940 05 577
kim@glassmester1.no

Artur Olaf Jensen er Selger for Glassmester1 i Oslo og Romerike

ARTUR OLAF JENSEN

Glasskonsulent
Glassmester1 Stor-Oslo
……………

Tlf. +47 400 22 707
artur@glassmester1.no

Kristine

KRISTINE HEGGEBAKK

Salgs- og servicemedarbeider
Glassmester1 Stor-Oslo
……………

Tlf. +47 484 69 024
kristineh@glassmester1.no

Espen Sæther

ESPEN SÆTHER

Prosjektleder
Glassmester1 Stor-Oslo
……………

Tlf. +47 976 89 215
espen@glassmester1.no

Tore Søreng er Produktsjef Dør og Vindu i Glassmester1

TORE SØRENG

Produktsjef Dør og Vindu
Glassmester1 AS
……………

Tlf. +47 940 10 666
tore.soreng@glassmester1.no